Sweet Chestnut - Gaštan jedlý 20 ml - bachove kvapky

Sweet Chestnut - Gaštan jedlý 20 ml - bachove kvapky

Sweet Chestnut - Gaštan jedlý 20 ml - bachove kvapky

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Vyrobcovia
Dodavateľ:A. Nelson&Co.Ltd
Cena:13,50 €
Sweet Chestnut - Gaštan jedlý 20 ml - bachove kvapky 5 (100%) 27 x hodnotené

Sweet Chestnut - Gaštan jedlý (Castanea sativa) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Sweet Chestnut je vhodný pre ľudí, ktorí trpia vnútornými útrapami, popísané Dr. Bachom ako „beznádejná zúfalosť ľudí, ktorí veria, že dosiahli hranice jej znesiteľnosti“. Môže sa prejaviť hlbokým smútkom, ktorým sa trpitelia úplne zničení. Skľúčenosť sprevádzajú pocity osamelosti a izolácie, zatiaľ čo budúcnosť sa javí ako tmavá a úplne beznádejná. Sweet Chestnut sa môže použiť i pri pocitoch vznikajúcich krátko pred nervovým zrútením, ale bez samovražedných myšlienok. U ľudí prevláda pocit, že ich opustil boh i svet. Tento stav môže byť následkom úmrtia alebo dlhého ťažkého životného obdobia, ktoré bolo znášané statočne a bez nárekov. Pozitívny transformačný potenciál (TP) Sweet Chestnut – oslobodenie sa od zúfalstva a skľúčenosti. Aj vonkajšie okolnosti sa nemusia zmeniť, človek im vie čeliť s optimizmom a vnútornou vyrovnanosťou. Rozvoj sa posilní objavením alebo znovunadobudnutím viery vo vyššiu moc alebo pocitom vnútornej istoty. Sweet Chestnut v skratke: Pomáha zvládnuť: extrémne utrpenie, hlboké zúfalstvo, beznádej, pocit, že už nemôžem ďalej, duševnú bolesť a žiaľ, depresiu, „najtmavšiu noc v duši“, ktorú človek skrýva pred inými Pozitívny TP: transformácia, napomáha uskutočniť rozhodujúce vývojové kroky, dôvera vo vnútorné svetlo, životná odvaha, rozpoznanie šance k zmene, spoznanie Boha


 • Vervain - Železník lekársky 20 ml - bachove kvapky
  Vervain - Železník lekársky 20 ml - bachove kvapky

  Vervain - Železník lekársky (Verbena officinalis) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Vervain je vhodný pre ľudí, ktorí majú fixné princípy a predstavy, ktoré sú podľa ich..

  13,50 €
 • Vine - Vínna réva 20 ml - bachove kvapky
  Vine - Vínna réva 20 ml - bachove kvapky

  Vine - Vínna réva (Vitis vinifera) Bachova esencia 20 ml - bachove kvapky Vine je vhodný pre ľudí, ktorí chcú dominovať nad ostatnými. Sú ctižiadostiví a majú často obrovské schopnosti..

  13,50 €
 • Wild Rose - Planá šípková ruža 20 ml - bachove kvapky
  Wild Rose - Planá šípková ruža 20 ml - bachove kvapky

  Wild Rose - Planá šípková ruža (Rosa canina) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Wild Rose je vhodná pre ľudí, ktorí rezignovali na nepríjemnú situáciu. Tým môže byť..

  13,50 €
 • Willow - Vŕba žltá 20 ml - bachove kvapky
  Willow - Vŕba žltá 20 ml - bachove kvapky

  Willow - Vŕba žltá (Salix vitelina) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Willow pomáha ľuďom, ktorí prežívajú nespokojnosť a hnev, sebaľútosť a zatrpknutosť. Takmer každý mal..

  13,50 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts