Krízová esencia pre dobrý spánok - sprej 20 ml

Krízová esencia pre dobrý spánok - sprej 20 ml

Krízová esencia pre dobrý spánok - sprej 20 ml

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Výrobcovia
Dodavateľ:A. Nelson&Co.Ltd
Cena:15,50 €
Krízová esencia pre dobrý spánok - sprej 20 ml 5 (100%) 30 x hodnotené

Rescue Night – sprej (20 ml) - krízová esencia pre dobrý spánokBachove kvapky v sprejiRescueTM Night je vlastne Krízová esencia Rescue Remedy obohatená navyše o originálnu Bachovu esenciu White Chestnut (Biely gaštan). Pomáha sa upokojiť pred spaním a navodiť zdravý a povzbudzujúci spánok. White Chestnut pomáha prečistiť hlavu a zbaviť sa ťaživých, neodbytných myšlienok a mentálnych argumentov, ktoré sa neustále vracajú a bránia vám zaspať. Keď ste si oddýchli, môžete omnoho pokojnejšie zaspať a radostnejší sa zobúdzať. Dávkovanie: 2 streknutia priamo na jazyk tesne pred spaním. V prípade prebudenia je možné dávku niekoľkokrát zopakovať.RescueTM Night nie je návyková a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Bez alkoholu!RescueTM Night je v ponuke i vo forme kvapiek 10 ml. Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • Olej zo žraločej pečene - SQUALENE 1000 - 200 kapsúl
  Olej zo žraločej pečene - SQUALENE 1000 - 200 kapsúl

  SQUALENE 1000 - olej zo žraločej pečene - 200 kapsúlVýživový doplnokSkvalénom 1000 je čistá látka Squalin extrahovaná z oleja zo žraločej pečene.Nezamieňajte s bežným olejom zo žraločej..

  68,80 €
 • Omega 3 - mastné kyseliny vitamín E
  Omega 3 - mastné kyseliny vitamín E

  Rybí olej - Fish oil 200+10 kapsulOmega 3 oilVýdatným zdrojom účinných živočíšnych omega-3 mastných kyselín sú morské ryby žijúce v chladných vodách, predovšetkým tučné ryby -..

  19,70 €
 • Pupalkový olej - Evening primrose oil 100cps
  Pupalkový olej - Evening primrose oil 100cps

  Evening primrose oilPúpalkový olej účinkyEvening Primrose oil 1000 mg je čistý pupalkový olej získaný lisovaním za studena. Pupalkový olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny (EFA),..

  22,70 €
 • Lipozom C Plus - KLAS - vitamín C
  Lipozom C Plus - KLAS - vitamín C

  VITAMÍN C - LipozomKyselina askorbová Vitamín C v unikátnej lipozomálne forme, ktorá zaručuje najvyššiu možnú vstrebateľnosť a využitie vit. C organizmom. Vit. C je dôležitý pre..

  21,50 €


© 2022 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts