Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml

Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml

Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Výrobcovia
Dodavateľ:A. Nelson&Co.Ltd
Cena:10,90 €
Krízová esencia pre dobrý spánok - bachove kvapky 10 ml 3 (60%) 31 x hodnotené

Rescue Night – kvapky (10 ml) - krízová esencia pre dobrý spánokBachové kvapkyRescue Night je vlastne Krízová esencia Rescue Remedy obohatená navyše o originálnu Bachovu esenciu White Chestnut (Biely gaštan). Pomáha sa upokojiť pred spaním a navodiť zdravý a povzbudzujúci spánok. White Chestnut pomáha prečistiť hlavu a zbaviť sa ťaživých, neodbytných myšlienok a mentálnych argumentov, ktoré sa neustále vracajú a bránia vám zaspať. Keď ste si oddýchli, môžete omnoho pokojnejšie zaspať a radostnejší sa zobúdzať. Dávkovanie:2 kvapky priamo na jazyk alebo do pohára s vodou tesne pred spaním. V prípade prebudenia je možné dávku niekoľkokrát zopakovať.RescueTM Night nie je návyková a je vhodná pre všetky vekové kategórie. Bez alkoholu!RescueTM Night je v ponuke i vo forme spreja 20 ml. Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • Olej zo žraločej pečene - SQUALENE 1000 - 200 kapsúl
  Olej zo žraločej pečene - SQUALENE 1000 - 200 kapsúl

  SQUALENE 1000 - olej zo žraločej pečene - 200 kapsúlVýživový doplnokSkvalénom 1000 je čistá látka Squalin extrahovaná z oleja zo žraločej pečene.Nezamieňajte s bežným olejom zo žraločej..

  68,80 €
 • Omega 3 - mastné kyseliny vitamín E
  Omega 3 - mastné kyseliny vitamín E

  Rybí olej - Fish oil 200+10 kapsulOmega 3 oilVýdatným zdrojom účinných živočíšnych omega-3 mastných kyselín sú morské ryby žijúce v chladných vodách, predovšetkým tučné ryby -..

  19,70 €
 • SHARK CARTILAGE 500 - Žraločia chrupavka 200 kapsúl
  SHARK CARTILAGE 500 - Žraločia chrupavka 200 kapsúl

  SHARK CARTILAGE 500 - Žraločia chrupavka - 100 kapsúlVýživové doplnkyObľúbený doplnok stravy mimoriadne prospešný pre pohybové ústrojenstvo.Tento produkt je vyrobený zo žraločých druhov..

  38,30 €
 • SUPER OPC antioxidant - resveratrol 25320 mg - 100 kapsul
  SUPER OPC antioxidant - resveratrol 25320 mg - 100 kapsul

  SUPER OPC antioxidant - GRAPE SEED extrakt z jadierok hrozna 25320 mg - 100 kapsúl (resveratrolu)Super OPC antioxidantov JE koncentrovaný výťažok zo zrniek červeného hrozna, ktoré obsahujú ..

  47,40 €
 • CHOCOSEEN – čokoládový nápoj Dr Nona
  CHOCOSEEN – čokoládový nápoj Dr Nona

  CHOCOSEEN – čokoládový nápoj Dr. Nona Výživový doplnok Čo obsahuje Chocoseen od Dr. Nona? Bioorganominerálny komplex z mŕtveho mora (BOMK) Zinok (Zn) Magnézium (Mg) Vitamín E (alfa..

  28,80 €
 • CLEANSEEN tobolky Dr Nona
  CLEANSEEN tobolky Dr Nona

  CLEANSEEN tobolky Dr. NonaVýživové doplnky Dr. Nona Čo obsahuje Cleanseen ?Bioorganominerálny komplex z mŕtveho mora (BOMK)Výťažok z figyVýťažok z plodov tamarinduVýťažok zo sušených..

  47,60 €


© 2022 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts