Krízová esencia - Rescue Remedy - sprej 20 ml

Krízová esencia - Rescue Remedy - sprej 20 ml

Krízová esencia - Rescue Remedy - sprej 20 ml

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Výrobcovia
Dodavateľ:A. Nelson&Co.Ltd
Cena:14,50 €
Krízová esencia - Rescue Remedy - sprej 20 ml 3,5 (70%) 32 x hodnotené

Rescue Remedy - krízová esencia (sprej 20 ml)Bachové kvapky v sprejiRescue Remedy je zmes piatich esencií:ImpatiensStar of BethlehemCherry plumRock RoseClematisPomáha zmierňovať okamžité následky náhlych kríz, naliehavých situácií, nervových šokov a záchvatov, duševnú otupenosť, ako prvá pomoc pri traumatizujúcich situáciách každodenného života, napr. cestovanie lietadlom, návšteva zubára, skúška, pohovor, tréma a pod.Používa sa kedykoľvek, keď potrebujete upokojiť napr. po výmene názorov, hádke, pred skúškou alebo pohovorom do zamestnania, pred návštevou zubára, pri akútnych bolestiach, pôrode, pred operáciou, pri nehode, zranení, šoku, zlej správe a všetkých ďalších krízových situáciách. Rescue Remedy pomáha tak, že odstraňuje následky šoku a regeneruje vaše narušené energetické pole. Pri nehodách pomáha prekonať prvotný šok, kým príde lekárska pomoc. Prirodzene nastoľuje v organizme samoliečebný proces.V núdzových situáciách je to neoceniteľná pomoc, nenahradzuje však lekárske ošetrenie! Použitie Rescue Remedy nemá žiaden vplyv na iné lekárske ošetrenie alebo užitie liekov. Krízová esencia je úplne bezpečná.Dávkovanie: V krízových situáciách sa užívajú 2 vstreky v 5 – 10 minútových intervaloch až do zreteľného zlepšenia stavu. Sprej sa strieka priamo pod jazyk.Podľa potreby je možné sprej užívať i niekoľko dní, zvyčajne 4 x denne po 2 vstreky. Okrem orálneho použitia môže byť vstrieknutý priamo na pokožku, na miesto najväčšej záťaže – na spánky, za uši, na pulz, na čelo.Pred operáciou, skúškami, pôrodom alebo inými záťažovými situáciami sa môže sprej užívať preventívne už 3 dni vopred pred danou udalosťou.Vzhľadom k tomu, že nemá žiadne vedľajšie účinky a jedná sa o čistý prírodný produkt, môžu ho bez obáv používať všetky vekové kategórie.


 • Olej zo žraločej pečene - SQUALENE 1000 - 200 kapsúl
  Olej zo žraločej pečene - SQUALENE 1000 - 200 kapsúl

  SQUALENE 1000 - olej zo žraločej pečene - 200 kapsúlVýživový doplnokSkvalénom 1000 je čistá látka Squalin extrahovaná z oleja zo žraločej pečene.Nezamieňajte s bežným olejom zo žraločej..

  68,80 €
 • Omega 3 - mastné kyseliny vitamín E
  Omega 3 - mastné kyseliny vitamín E

  Rybí olej - Fish oil 200+10 kapsulOmega 3 oilVýdatným zdrojom účinných živočíšnych omega-3 mastných kyselín sú morské ryby žijúce v chladných vodách, predovšetkým tučné ryby -..

  19,70 €
 • Pupalkový olej - Evening primrose oil 100cps
  Pupalkový olej - Evening primrose oil 100cps

  Evening primrose oilPúpalkový olej účinkyEvening Primrose oil 1000 mg je čistý pupalkový olej získaný lisovaním za studena. Pupalkový olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny (EFA),..

  22,70 €


© 2022 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts