Heather - Vres škótsky 20 ml - bachove kvapky

Heather - Vres škótsky 20 ml - bachove kvapky

Heather - Vres škótsky 20 ml - bachove kvapky

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Vyrobcovia
Dodavateľ:A. Nelson&Co.Ltd
Cena:13,50 €
Heather - Vres škótsky 20 ml - bachove kvapky 4 (80%) 25 x hodnotené

Heather - Vres škótsky (Calluna vulgaris) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Heather je skvelý pre ľudí, ktorí si zo svojej životnej situácie alebo chorobe vytvorili právo, že nie sú schopní zaoberať sa medziľudskými vzťahmi k iným ľuďom. Ich extrémna potreba byť stále stredobodom pozornosti prakticky ubíja ostatných ľudí. Preháňajú svoje symptómy a z maličkostí robia extrémne veci. Nutkanie rozprávať vedie k tomu, že potrebujú publikum, ktorému objasňujú všetko do detailu, bez toho, aby iných pustili k slovu. Majú sklon rozprávať rýchlo, blízko poslucháčovej tváre. Títo ľudia nechcú byť sami, ale nechápu, že iní ľudia sa im radšej vyhýbajú. Prakticky totiž „vysávajú“ ich vitalitu a nevenujú sa žiadnemu problému iných. Pozitívny transformačný potenciál (TP) Heather – človek nesebecky naslúcha a má porozumenie pre starosti iných, čím im poskytuje veľkú pomoc. Svoj vlastný žiaľ je schopný pozitívne využiť tým, že sa dokáže vcítiť do druhých. Heather v skratke: Pomáha zvládnuť: prílišné sústredenie na seba, nedostatok odstupu, vynucovanie si pozornosti, málo vcítenia a záujmu o druhých, vzťahovačnosť, sebaľútosť, osamelosť, pocit nedostatku lásky, veľkú duševnú núdzu Pozitívny TP: vzájomný kontakt, vcítenie, ochota, porozumenie, zlepšenie medziľudských vzťahov, umenie byť sám, mať sa viac rád, cítiť sa v bezpečí, dodržiavať primeraný odstup


 • Centaury - zemežlč - bachové kvapky
  Centaury - zemežlč - bachové kvapky

  Centaury - Zemežlč lekárska (Centaurium umbellatum) Bachove kvapky 20 ml Centaury je pre ľudí, ktorí len ťažko hovoria „nie“. Nechávajú sa často využívať alebo dokonca komandovať..

  13,50 €
 • Chestnut Bud - bachove kvapky
  Chestnut Bud - bachove kvapky

  Chestnut Bud - Púčik pagaštana konského (Aesculus hippocastanum) Bachove kvapky Chestnut Bud je vhodný pre ľudí, ktorí sa nepoučia zo skúsenosti, čím nejaký pokrok v živote nie je možný...

  13,50 €
 • Elm - Brest 20 ml - bachove kvapky
  Elm - Brest 20 ml - bachove kvapky

  Elm - Brest (Ulmus procera) Bachova kvetova esencia 20 ml - bachove kvapky Elm je pre ľudí, ktorí sa cítia byť preťažení úlohami a vlastnou zodpovednosťou. Inak schopní a spoľahliví ľudia..

  13,50 €
 • Gorse - Útesovec európsky 20 ml - bachove kvapky
  Gorse - Útesovec európsky 20 ml - bachove kvapky

  Gorse - Útesovec európsky (Ulex europaeus) Bachova kvetová esencia 20 ml - bachove kvapky Gorse používa sa pri extrémnej beznádeji a zúfalstve, keď človek rezignuje a vzdáva boj. Postihnutí..

  13,50 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts