Extrakt z grepových jadier

Extrakt z grepových jadier

Extrakt z grepových jadier

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Vyrobcovia
Dodavateľ:Saloos Naturcosmetic
Cena:6,13 €
Extrakt z grepových jadier 3 (60%) 23 x hodnotené

Extrakt z grepových jadierKvapky z grepových jadierok 10mlGrepové jadierkaVýrobok s obsahom 60% extraktu z grepových jadier a 40% prírodného glycerínu. Obsahuje vysoké množstvo bioflavonoidov a má široké spektrum použitia. Vhodný na regeneráciu pokožky a problematickej pleti. Obsahuje nenahraditeľné vitamíny C a B. Je určený k vnútornému aj vonkajšiemu použitie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy.Grepové jadierka sú v liečiteľstve ešte dieťaťom. Zatiaľ čo iné byliny využíva prírodná medicína stovky rokov, u jadierok je táto doba pomerne krátka, Dr. Jacob Harich ich objavil až v roku 1980. Nositeľ Einsteinovej ceny, doktor, fyzik a súčasne náruživý záhradkár, si ako prvý všimol odolnosti semienok proti plesniam a hnilobe na záhradníckom kompostu. A vďaka tomu je podrobil rozsiahlemu bádania s prekvapujúcim výsledkem.Výzkum potvrdil silné antibiotické schopnosti a zaradil jadierka medzi významné prírodné antibiotiká. Grepové jadierka účinne pôsobia proti plesniam, baktériám aj jednobunkovým parazitom. Obsahujú bio flavonoidy, ktoré čoby silný antioxidant podporujú prirodzený detox organizmu, posilňujú trávenie a zvyšujú imunitu.Grepové kvapky použitie:vnútorne použitie: Zriediť 10 kvapiek v 200 ml vody (3x denne)vonkajšie použitie: zriediť 3 kvapky v 50 ml vody a natrieť postihnuté miestoUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • Fenikel - esenciálne oleje
  Fenikel - esenciálne oleje

  Fenikel - esenciálny olejVonné olejeFenikel pochádzajúci z Maďarska sa spracuváva pomocou destilácie semien feniklu vodnou parou. Feniklový olej je okrém iných pozitívných účinkov výborný..

  2,45 €
 • Granátové jablko - Darčekové kazety
  Granátové jablko - Darčekové kazety

  Darčekové balenie Granátové jablkoBio kozmetikaDarčekové balenie biokozmetiky Saloos je skvelou inšpiráciou na úžasny darček pre milovníkov prírodnej kozmetiky. Kazeta "Pre každodennú..

  18,18 €
 • Granátové jablko - odličovací olej
  Granátové jablko - odličovací olej

  Hydrofilný odličovací olej Granátové jablkoVzácny olej zo semienok granátového jablka blahodarne pôsobí na vysušenú a unavenú pleť, chráni ju pred stratou vlhkosti a regeneruje. Odličovací..

  3,49 €
 • Granátové jablko - olej na tvár
  Granátové jablko - olej na tvár

  Pleťové regeneračné olejeGranátové jablko Luxusný extra výživný prírodný bio olej, revitalizuje a pestuje najmä suchú, náročnú a zrelú pleť. Vzácny olej z granátového jablka s..

  6,95 €
 • Grep - Vonné oleje Salus
  Grep - Vonné oleje Salus

  Éterický olej - GrepVonné olejeGrep, respektíve grepový olej je antidepresívny, osviežuje pri únave, dezinfikuje vzduch, vhodný do kúpeľov a na masáže. Získava sa lisovaním za studená z..

  3,42 €
 • Harmanček - olej do kúpeľa
  Harmanček - olej do kúpeľa

  Olej do kúpeľa - HarmančekEsenciálne olejeBylinný olej pre uvoľnenie po náročnom dni k jemnej očiste tela. Regeneruje a zvláčňuje pokožku, vytvára na nej jemný olejový film, čím..

  5,18 €
 • Harmanček modrý - éterický olej
  Harmanček modrý - éterický olej

  Vonné oleje - Harmanček modrýRumančekový olejHarmanček modrý je všestranne účinný:s protizápalovými účinkami,vhodný na trávenieproti plynatosti a hnačkámznižuje teplotuupokojujetlmí..

  10,58 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts