Beech - Buk lesný - bachove kvapky

Beech - Buk lesný - bachove kvapky

Beech - Buk lesný - bachove kvapky

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Vyrobcovia
Dodavateľ:A. Nelson&Co.Ltd
Cena:13,50 €
Beech - Buk lesný - bachove kvapky 3,5 (70%) 27 x hodnotené

Beech - Buk lesný (Fagus sylvatica) Bachové kvapky - Bachova kvetová esencia 20 ml Beech – pomáha ľuďom, ktorí neustále kritizujú, nemajú žiadne porozumenie k nedostatkom iných a nechcú robiť žiadne ústupky. To dobré na ľuďoch vnímajú len veľmi ťažko. Tým u nich vzniká pocit vlastnej prevahy, pripravenosť k rýdzemu posudzovaniu a arogantné jednanie. Podráždene reagujú i na zmätenosť, či iné chovanie iných ľudí. Sú presvedčení, že majú vždy pravdu a všetci ostatní sa mýlia (viď tiež Imapatiens). Pozitívny transformačný potenciál (TP) Beech – prejavuje sa v tolerancii, rozvoji súcitu a pocitu prepojenosti s ostatnými ľuďmi. Beech vynáša na povrch pozitívne vlastnosti, ktoré človeku umožňujú vidieť i cez mnohé nedostatky dobro v iných ľuďoch. Beech v skratke: Pomáha zvládnuť: netoleranciu, tvrdosť, kritizovanie a odsudzovanie, nedostatok súcitu, povyšovanie, zlomyseľnosť, cynizmus Pozitívny TP: súcit, tolerancia, porozumenie, schopnosť vcítiť sa, miernosť, veľkorysosť, dobré diagnostické schopnosti Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • Centaury - zemežlč - bachové kvapky
  Centaury - zemežlč - bachové kvapky

  Centaury - Zemežlč lekárska (Centaurium umbellatum) Bachove kvapky 20 ml Centaury je pre ľudí, ktorí len ťažko hovoria „nie“. Nechávajú sa často využívať alebo dokonca komandovať..

  13,50 €
 • Chestnut Bud - bachove kvapky
  Chestnut Bud - bachove kvapky

  Chestnut Bud - Púčik pagaštana konského (Aesculus hippocastanum) Bachove kvapky Chestnut Bud je vhodný pre ľudí, ktorí sa nepoučia zo skúsenosti, čím nejaký pokrok v živote nie je možný...

  13,50 €
 • Elm - Brest 20 ml - bachove kvapky
  Elm - Brest 20 ml - bachove kvapky

  Elm - Brest (Ulmus procera) Bachova kvetova esencia 20 ml - bachove kvapky Elm je pre ľudí, ktorí sa cítia byť preťažení úlohami a vlastnou zodpovednosťou. Inak schopní a spoľahliví ľudia..

  13,50 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts