Balance gluko caps - hladina cukru v krvi

Balance gluko caps - hladina cukru v krvi

Balance gluko caps - hladina cukru v krvi

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Vyrobcovia
Dodavateľ:FINCLUB
Cena:21,40 €
Balance gluko caps - hladina cukru v krvi 4,5 (90%) 22 x hodnotené

GYMNEMA SYLVESTREFin Balancegluko capsProdukt s obsahom rastliny Gymnemy lesnej rastúcej v Ázii. Obsahuje saponíny, kyseliny gymnemové a iné vzácne zložky. Gymnema lesná v preklade z hindčiny znamená doslovne „ničiteľ cukru“, pretože jej listy účinne tlmia chuť na sladké. Jej najneuveriteľnejšou zložkou je gurmarín, peptid, ktorý ovplyvňuje chuťové poháriky a zabraňuje im rozlišovať medzi horkou a sladkou chuťou. Kyseliny gymnemové pôsobia na črevnú výstelku a zabraňujú absorpcii cukrov počas trávenia.Vlastnosti Gymnema Sylvestre:Bojuje proti chuti na sladkéPozitívom číslo jedna gymnemy lesnej je jej schopnosť dočasne znižovať vnímanie sladkých chutí a znižovanie chuti na konzumáciu sladkého. Neovplyvňuje iné príchute, venuje sa výlučne sladkej. Vďaka gymnemy sa človek dokáže vyhnúť cukru a sladkým dobrotám.Podporuje chudnutieAk je cieľom chudnutie, extrakt z gymnemy je tým pravým. Chudnutie je vďaka jej konzumácii oveľa jednoduchšie, pretože organizmus si nemusí odopierať chuť na sladké – jednoducho ju nemá. Pôsobí proti obezite u ľudí, zabraňuje nárastu hmotnosti.Navyše ovplyvňuje aj porcie jedla – pri požití gymnemy pred jedlom človek skonzumuje dokázateľne menej jedla.Pozitívom je, že gymnema pomáha znižovať telesnú hmotnosť bez stimulácie centrálneho nervového systému, čo znamená, že počas chudnutia nezvyšuje stres, nemení hladinu kortizolu ani neovplyvňuje spánok.Pomáha kontrolovať hladinu cukru v krvi a inzulínGymnema je vynikajúca pri cukrovke, pretože zlepšuje hladinu cukru v krvi a znižuje vysokú hladinu cukru v krvi.Pomáha pri rovnováhe uvoľňovania inzulínu a znižuje závislosť od liekov proti cukrovke.Obsahuje antioxidantyGymnema je plná antioxidantov, ako sú triesloviny a flavonoidy. Problém s antioxidantmi sa väčšinou týka ľudí s nadváhou, ktorí trpia aj antioxidačným stresom.Má antimikrobiálne a antibakteriálne účinkyVykazuje antimikrobiálne a antibakteriálne účinky proti viacerým patogénnym kmeňom, ako sú Escherichia coli či Bacillus subtilis. Má protizápalové vlastnosti vďaka obsahu tanínu a saponínu.Pomáha posilňovať imunitnú obranu tela. Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne.Obsah balenia: 60 kapsul Zloženie: Gymnema lesná (Gymnema sylvestre) 800 mg v 2 kapsuliachUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • Balíček Revitalizácia maxi
  Balíček Revitalizácia maxi

  Revitalizácia maxi Vyžívové doplnky - balíček Balíček obsahuje nasledujúce produkty: Bi-iomare caps - vám pomôže udržať silný a odolný organizmus Fintabs CD - postará sa o..

  97 €
 • Balíček Revitalizácia mini
  Balíček Revitalizácia mini

  Revitalizácia mini - balíček Výživové doplnky Balíček obsahuje 3 produkty: Bi-iomare caps - vám pomôže udržať silný a odolný organizmus Fintabs CD - postará sa o pružnosť..

  49 €
 • Balíček - Aktívny muž
  Balíček - Aktívny muž

  Aktívny muž - balíček Výživové doplnky pre muža Balíček obsahuje 4 produkty: Dynaforce tablety - Vzpruží organizmus, pozitívne pôsobí na potenciu, na fyzickú i psychickú..

  63 €
 • Balíček - tehotenstvo
  Balíček - tehotenstvo

  Tehotenstvo - balíčekVýživové doplnky pre tehotné Balíček obsahuje 3 produkty:Ferrofortis B - poskytuje organizmu dôležité B vitamíny (udržiavajú dobrý stav nervového systému), kyselinu..

  49 €
 • Balíček pre kardiovaskulárne zdravie
  Balíček pre kardiovaskulárne zdravie

  Kardiovaskulárne zdravie - balíček Výživové doplnky Balíček obsahuje 4 produkty: Karditabs - je vhodnou súčasťou starostlivosti o srdcovo-cievny systém Liquid Q - je zdrojom koenzýmu..

  84 €
 • Balíček pre seniorov
  Balíček pre seniorov

  Balíček pre seniorov Výživové dopnky Balíček obsahuje 4 produkty: Multis - poskytuje starším ľuďom vitamíny a minerály dôležité pre celkové posilnenie ich organizmu Ubiquinol..

  112,30 €
 • Balíček pre školákov
  Balíček pre školákov

  Balíček pre školákov Výživové doplnky Balíček obsahuje 4 produkty: Xyliacertabs - poskytne školákom dostatočné množstvo prírodného a veľmi chutného vitamínu C z čerešne..

  67 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts