Balíček proti rakovine

Balíček proti rakovine

Balíček proti rakovine

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Vyrobcovia
Dodavateľ:KLAS
Cena:69 €
Balíček proti rakovine 4 (80%) 22 x hodnotené

Baliček proti rakovineRakovina - výživové doplnkyObsah balíčka na boj s rakovinou:Ako Vám pomôže Imuno C komplex?Ako Vám pomôže Betavital?Ako Vám pomôže Super Bromelain + Papain? Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • BetaKaroten Plus - Klas
  BetaKaroten Plus - Klas

  BETA CAROTÉN - vitamín AVýživový doplnok KLAS Beta karotén je zdrojom vitamínu A, ktorý prispieva k udržaniu zdravej pokožky, zraku a normálnu funkciu imunitného systému. Vitamín E je..

  9,20 €
 • Coffee Cordyceps 150g - 60 porcii
  Coffee Cordyceps 150g - 60 porcii

  Káva Cordyceps, 150gVýživové doplnkyCordyceps je vzácna huba, ktorá rastie v horách Tibetu, Nepálu a Číny.Cordyceps sinensis sa používa v tradičnej čínskej bylinnej medicíne ako prírodný..

  21,50 €
 • Coffee Gingseng 150g - 60 porcii
  Coffee Gingseng 150g - 60 porcii

  Coffee + Gingseng, 150g - 60 porciiVýživové doplnkyŽenšenKoreň rastliny Ženšen použitý v našej káve je špeciálne pestovaný a spracovaný v USA, pridáva káve sladovú až karamelovú..

  21,50 €
 • Colostrum Klas
  Colostrum Klas

  COLOSTRUM KLASVýživové doplnky KlasBovinné kolostrumBovinné colostrum (kolostrum) zvané aj mledzivo je prvé mlieko, tvoriace sa v mliečnej žľaze matky tesne pred pôrodom. Jeho produkcia trvá..

  21,50 €
 • Gumídci KLAS - vitamíny pre deti
  Gumídci KLAS - vitamíny pre deti

  Gumídci - KLAS - výpredaj - exp. doba 31.10.2021Vitamíny pre detiŽelé medvedíky s obsahom vitamínu pre posilnení obranyschopnosti zdravého organizmu. Obsahujú vitamíny, ktoré prispievajú k..

  6,50 €
 • Imuno sirup KLAS - 200ml
  Imuno sirup KLAS - 200ml

  IMUNO SIRUPposilnenie imunityJedinečný sirup na podporu imunity s obsahom reishi, acerola, vitamín C a iných pro imunitných látokVýživový doplnok a jeho účinné látky:ReishiReishi obsahuje..

  12,10 €
 • ImunoFit Klas
  ImunoFit Klas

  IMUNOFIT KLASVitamín C “Vzpruha Vášho imunitného systému”Prírodný výživový doplnok – vitamín C (kyselina askorbová) s prírodnou grapefruitovou príchuťou dodá organizmu potrebnú..

  19 €
 • Jablčný ocot - KLAS
  Jablčný ocot - KLAS

  Jablčný ocotVýživové doplnky - KLASVýživový doplnok, jablčný ocot obsahuje kombináciu minerálov , stopových prvkov, kyseliny octovej.Vitamín CVýznamnou zložkou doplnku stravy je vitamín C,..

  6,80 €
 • KLAS Balancer klas
  KLAS Balancer klas

  Balancer Klas Harmónia z prírody Balancer klas - Vyvážená kombinácia silných antioxidantov z rôznych prírodných zdrojov. Balancer nie je umelý, ale živý prípravok a tomu zodpovedajú aj..

  23,70 €
 • KLAS Beta Santé - rakytník, červená repa
  KLAS Beta Santé - rakytník, červená repa

  BetaSanté KLASBetakarotenPôsobí - silne detoxikačne a posilňujúco!Mimoriadne silný sirup z rakytníka a červenej repy pre detoxikáciu, silu a vitalitu. Pomáha prirodzene čistiť, ozdravovať a..

  17,90 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts