Balíček pre študentov

Balíček pre študentov

Balíček pre študentov

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Vyrobcovia
Dodavateľ:FINCLUB
Cena:55 €
Balíček pre študentov 4,5 (90%) 23 x hodnotené

Balíček pre študentovVýživové doplnky Balíček obsahuje 4 produkty:Avis - pomôže študentom prekonať trému a lepšie bojovať s nesústredenosťou či precitlivelosťouFosfocaps - pozitívne ovplyvní výkon ich mozgových buniekFintabs pro - je prospešný pre kosti, kĺby, zuby, udržiava dobrý stav zubov a nechtovUpozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • Balíček zrelá žena
  Balíček zrelá žena

  Zrelá žena - balíček Výživové doplnky Balíček obsahuje 4 produkty: Fintabs Pro - je prospešný pre zachovanie zdarvých kostí a pružných kĺbov, pre zdravú pokožku, krásne vlasy a..

  104 €
 • Uri-inkotabs - močové cesty, prostata
  Uri-inkotabs - močové cesty, prostata

  Fin Uri-inkotabs Močové cesty, močový mechúr a prostata Extrakt z tekvicových semienok EFLA 940 a bobule palmy zvanej Serenoa repens sú hlavnými zložkami doplnku výživy Uri-inkotabs. Toto..

  48,50 €
 • Betacaps, 100 kapsúl
  Betacaps, 100 kapsúl

  Betacaps - pripravte na slnko seba aj pokožkuVýživové doplnky Betacaps obsahuje rastlinný olej z riasy Dunaliella algae, ktorý je zdrojom prírodného beta-karoténu. Tento antioxidant (v..

  28,10 €
 • Bi-iomare caps - posilnenie imunity
  Bi-iomare caps - posilnenie imunity

  Bi-iomare caps 100 kapsúlPodpora imunityBi-iomare caps - oposiaľ najsilnejší zdroj imunity obsahuje olej zo žraločej pečene, ktorý vynikajúcim spôsobom posilňuje imunitný systém, a vitamín E...

  23,10 €
 • Candicaps - oregánový olej
  Candicaps - oregánový olej

  Candicap - oregánový olejVýživový doplnok - kapsulePamajorán obyčajný (Origanum vulgare), čiže oregano je z gréckych slov oros (hora) a ganos (ozdoba) bol používaný na boj s plesňami. Od..

  23 €
 • Candimis - oregánový olej
  Candimis - oregánový olej

  Candimis (Candimin) - čistý oregánový olejBio olejeCandimis predstavuje ojedinelý produkt svojho druhu - obsahuje 30% oregánového oleja, čo je na našom trhu mimoriadne veľká koncentrácia...

  21 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts