Balíček na tlak, srdce a cholesterol

Balíček na tlak, srdce a cholesterol

Balíček na tlak, srdce a cholesterol

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Vyrobcovia
Dodavateľ:KLAS
Cena:77 €
Balíček na tlak, srdce a cholesterol 4,5 (90%) 28 x hodnotené

Balíček na vysoký krvný tlak, srdce a cholesterolVýživové doplnkyObsah balíčka na vysoký krvný tlak, srdce a cholesterol: Ako Vám pomôže LKVB6 ?Ako Vám pomôže Balancer Klas?Ako Vám pomôže Cesnak + Petržlen?Ako Vám pomôže Quatro Klas?Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • BetaKaroten Plus - Klas
  BetaKaroten Plus - Klas

  BETA CAROTÉN - vitamín AVýživový doplnok KLAS Beta karotén je zdrojom vitamínu A, ktorý prispieva k udržaniu zdravej pokožky, zraku a normálnu funkciu imunitného systému. Vitamín E je..

  9,20 €
 • Coffee Cordyceps 150g - 60 porcii
  Coffee Cordyceps 150g - 60 porcii

  Káva Cordyceps, 150gVýživové doplnkyCordyceps je vzácna huba, ktorá rastie v horách Tibetu, Nepálu a Číny.Cordyceps sinensis sa používa v tradičnej čínskej bylinnej medicíne ako prírodný..

  21,50 €
 • Coffee Gingseng 150g - 60 porcii
  Coffee Gingseng 150g - 60 porcii

  Coffee + Gingseng, 150g - 60 porciiVýživové doplnkyŽenšenKoreň rastliny Ženšen použitý v našej káve je špeciálne pestovaný a spracovaný v USA, pridáva káve sladovú až karamelovú..

  21,50 €
 • Colostrum Klas
  Colostrum Klas

  COLOSTRUM KLASVýživové doplnky KlasBovinné kolostrumBovinné colostrum (kolostrum) zvané aj mledzivo je prvé mlieko, tvoriace sa v mliečnej žľaze matky tesne pred pôrodom. Jeho produkcia trvá..

  21,50 €
 • Gumídci KLAS - vitamíny pre deti
  Gumídci KLAS - vitamíny pre deti

  Gumídci - KLAS - výpredaj - exp. doba 31.10.2021Vitamíny pre detiŽelé medvedíky s obsahom vitamínu pre posilnení obranyschopnosti zdravého organizmu. Obsahujú vitamíny, ktoré prispievajú k..

  6,50 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts