Artichoke Star

Artichoke Star

Artichoke Star

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Vyrobcovia
Dodavateľ:Starlife
Cena:27 €
Artichoke Star 4 (80%) 30 x hodnotené

ARTICHOKE STAR Výživový doplnok Artichoke Star je výživový doplnok – sirup s výťažkom artičoka na podporu trávenia. Už v Starom Ríme sa artičoky využívali na oslavách a hostinách, na podporu trávenia. Rastlina bola obľúbená v u starých Grékov a Rimanov. V 15 storočí ju do strednej Európy cez Portugalsko a Španielsko doviezli Arabi. Vedecký výskum uskutočnený v roku 1933 potvrdil, že artičoky zvyšujú produkciu žlči v pečeni a podporujú vylučovanie žlče do pečene. Artičok Artičok je zelenina, ktorá obsahuje účinnú látku cynarín. Cynarín posilňuje pečeň a pomáha pri detoxikácií. Artičoky označujú aj ako „kvietky plné zdravia“ a „kvietky mladosti“ majú omladzujúci účinok a kto ich zaradí do svojho jedálneho lístka častejšie, bude „večne mladý“. Rastlina vyrastie do výšky jedného metra. Pre zdravie a do kuchyne sa využívajú lístky a stonky artičokov. Rastlina – plody majú vajcovitý tvar. Rastlina nie je mrazuvzdorná, ťažko znáša nízke teploty, vyhovuje jej teplé podnebné pásmo a dostatok vlhka. Pozitívne účinky Artichoke Star Prírodný antioxidant – bojuje proti voľným radikálom z vonkajšieho prostredia, podporuje celkovú antioxidačnú kapacitu a tak posilňuje obranyschopnosť organizmu Prečisťuje celé telo od škodlivých látok Podporuje trávenie – správne fungovanie tráviaceho systému, črevného traktu Potlačuje pocity plnosti Potláča nafukovanie a plynatosť Priaznivo pôsobí na funkciu pečene, detoxikáciu pečene Pri cirhóze pečene Priaznivo pôsobí na funkciu srdca – udržiava normálnu hladinu lipidov Podporuje vylučovanie – na močové cesty a obličky Prírodný liek - pri zápale žalúdka Prírodný liek - pri zápale dvanástnika Prírodný liek – pri žalúdočných vredoch Pri chronickej zápche Prírodný liek – proti žlčovým kameňom ​​Obsah balenia: 120 ml Odporúčané dávkovanie: 2× 5 ml denne. Zloženie 10 ml: Artičoka záhradná (Cynara scolymus, extrakt 10:1, kvet) 7.500 mg; sacharóza; pomarančová šťava; aróma: pomarančová esencia; konzervant: sorban draselný; čistená voda. V záujme rýchlejšej orientácie v množstve aktívnych látok je u extraktov uvedené ich skutočné (pôvodné) množstvo. Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu. Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • B komplex star
  B komplex star

  B – COMPLEX STARVitamín B - vyživový doplnokB komplexB – Complex Star je prípravok obsahujúci kompex vitamínov skupiny B. Každý z týchto vitamínov má dôležité funkcie v organizme:Vitamín..

  30 €
 • Bcaa Star - Aminokyselina
  Bcaa Star - Aminokyselina

  BCAA STAR - Aminokyseliny Naberanie svalovej hmoty BCAA Star je prípravok obsahujúci aminokyseliny valín, leucín a izoleucín. Ide o esenciálne mastné kyseliny, ktoré sú súčasťou svalových..

  27 €
 • Beta Carotene Star - provitamín A
  Beta Carotene Star - provitamín A

  BETA CAROTENE STARProvitamín A - výživový doplnokBeta karotén alebo provitamín A je najznámejší z radu karotenoidov. Jeho zdrojom je mrkva, ktorá ho po prijatí do tela premieňa na vitamín A,..

  21 €
 • Beta Glukán Star - betaglukan
  Beta Glukán Star - betaglukan

  BETA GLUCAN STAR - betaglukanVýživové doplnkyBetaglukán je polysacharid z húb Shiitake a Hiratake. Môžeme ho však nájsť aj v jačmeni a ovse. V obilninách sú prirodzenou súčasťou vlákniny...

  48 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts