Aromalampa - handmade - typ C

Aromalampa - handmade - typ C

Aromalampa - handmade - typ C

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Vyrobcovia
Dodavateľ:Saloos Naturcosmetic
Cena:12,60 €
Aromalampa - handmade - typ C 4 (80%) 24 x hodnotené

Aromalampa - keramická Handmade Aromalampa typ C je vyrobená klasickým handmade spôsobom (točenie na hrnčiarskom kruhu, odlievanie). Dvojitá povrchová glazúra ochráni štýlovú farebnosť aromalampy.Rozmery lampy: 10cm výška lampy a 13 cm maximálna šírka lampy.Farebnosť lampy: hneda, terakota, kapučínová, odparník – mosadzná farba Aromalampa Aromalampa je keramická, sklenená alebo kovová nádoba ktorá ma v spodnej časti priestor na sviečku, a v hornej časti je odparník. Odparník sa naplní teplou vodou do ktorej sa po zapálení sviečky nakvapká étericky olej, alebo zmes rôznych vonných olejov. Aromaterapia týmto spôsobom prináša okrem terapie vôňou aj príjemný pocit navodený pohľadom na plameň horiacej sviečky.Pri výbere aromalampy treba dbať na výber správnej veľkosti sviečky a odparníka na vodu. Klasická čajová sviečky, ktorá sa používa do aromalampy horí cca 4 hodiny – tomu treba prispôsobiť veľkosť hornej nádobky odparníka. Ak je nádobka malá, voda sa odparí a esenciálne oleje sa priškvaria k povrchu. Teda miesto úžasnej arómy pocítime nepríjemný zápach. Nádobka s odparníkom by mala mať taktiež primeranú vzdialenosť od sviečky aby voda nevrela a tým pádom by sa blahodárne účinky esenciálnych olejov znehodnotili. Odporúčané dávkovanie: 1-2 kvapky éterického oleja na 5m2 obytného priestoru. Údržba: po použití odporúčame nádobku lampy umyť octovým roztokom, aby sme zmyli použitú esenciu a zároveň ochránili lampu pred vodným kameňom. Pozor! Aromalampu nesmiete nechať bez dozoru, nesmú ju používať deti aby nedošlo k požiaru. Taktiež sa nesmie používať v priestoroch kde je vyššie riziko vzniku požiaru. Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • Aromaterapia - zmes - zimné kúzlo
  Aromaterapia - zmes - zimné kúzlo

  Vonné oleje - zimné kúzlovonná kompozíciaÉterický mix vybraných olejov s vianočnými esenciami:citrónpomarančanízbadiánborovicaškoricaklinčekObjem 10 mlEsenciálne oleje SalusSalus -..

  3,62 €
 • Cypruštek - éterický olej
  Cypruštek - éterický olej

  Éterický olej - cypruštekcypruštek je antiseptický, vhodný:pri nachladnutído kúpeľa k intímnej hygienevyrovnáva nervové napätiemočopudnývhodný na reumu a hemoroidyNevhodný pri vysokom..

  2,92 €
 • Esenciálne oleje - aníz
  Esenciálne oleje - aníz

  Éterický olej - AnízAníz pozitívne pôsobí na trávenie, plynatosť, má protikŕčové účinky, vhodný na kašeľ a zápaly horných dýchacích ciest. Odporúča sa dodržať nízka..

  2,79 €
 • Esenciálne oleje - zmes - kúzlo vianoc
  Esenciálne oleje - zmes - kúzlo vianoc

  Esenciálne oleje - kúzlo vianocvonná kompozíciaÉterický mix vybraných olejov s vianočnými esenciami:citrónpomarančanízbadiánborovicaškoricaklinčekObjem 10 mlEsenciálne oleje SalusSalus -..

  3,61 €
 • Esenciálne oleje BIO - červený pomaranč
  Esenciálne oleje BIO - červený pomaranč

  BIO éterický olej - červený pomarančBIO olejeČervený pomaranč 100 % esenciálny olej 5mlČervený pomaranč:harmonizuje psychikunavodzuje dobrú náladusilne osviežujevhodný do kúpeľov a na..

  3,98 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts