Antichemik - Joalis - chemická záťaž

Antichemik - Joalis - chemická záťaž

Antichemik - Joalis - chemická záťaž

Overiť cenu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Výživové doplnky
Dodavateľ:Joalis
Cena:14,80 €
Antichemik - Joalis - chemická záťaž 4 (80%) 31 x hodnotené

AntichemikChemická záťažPreparát účinkuje na ľudský organizmus detoxikačne, zbavuje ho chemických látok a zabraňuje tvorbe infekčných ložísk.Antichemik zloženie:Sladovka hladkoplodá:Podporuje trávenie a vylučovaniePrispieva k vylučovaniu hlienov, regeneruje dýchacie orgányPôsobí protizápalovoMedvedica lekárska:Likviduje zápaly a infekcie v teleOčisťuje močové cestyRegeneruje pankreasLipkavec marinkový:Prispieva k látkovej premeneMá jemné sedatívne účinkyPrečisťuje tráviaci aparátVres obyčajný20% lieh Množstvo: 50 mlUžívanie: Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučené inak.Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Nepoužívať kovovú lyžičku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou. Pokiaľ užívate viac prípravkov Joalis je nutné dodržiavať pauzu 1 min. Produkt je potrebné nevystavovať priamému slnečnému svetlu a elektromagnetickému poľu od rôznych spotrebičov. Skladovať pri teplotách 5-25 °C , po otvorení do 10 °C . Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčacie matky. Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.


 • ATB - Joalis - antibiotiká - záťaž
  ATB - Joalis - antibiotiká - záťaž

  ATBZáťaž antibiotikamiPreparát napomáha k prečisteniu organizmu od zaťažujúcich zložiek antibiotík.ATB zloženie:Betonika lekárska:Zlepšuje trávenieZefektívňuje látkovú premenuPôsobí..

  14,80 €
 • Bambi Anaerg - Joalis - alergia
  Bambi Anaerg - Joalis - alergia

  Bambi AnalergAlaergiaIde o univerzálny preparát proti príznakom viacerých alergií. Podporuje vitalitu krvného obehu, tráviaceho a močového systému. Zmierňuje zápaly a likviduje infekčné..

  14,20 €


© 2021 Parfémy, voňavky, kozmetika a zdravie, kozmetické prípravky: Contacts